Cała prawda o magicznej diecie Xenia Borodina

Prawdopodobnie nie ma nikogo, kto próbuje schudnąć, kto by nie słyszał o diecie Ksenia Borodina..

Ksenia Бородина до и после похудения

Autor prawidłowego odżywiania uważa, że ​​utrata wagi jest ciężką codzienną pracą, jednak jeśli stale pracujesz z ciałem, każdy może osiągnąć dobre wyniki..

Historia

Na początku kariery telewizyjnej, na początku 2000 roku, Ksenia Borodina usilnie próbowała pozbyć się zbędnych kilogramów, przestrzegając przy tym pewnych reguł, między innymi: zbilansowanej diety, odmowy przejadania się, preferencyjnego stosowania niskokalorycznej żywności, wykluczenia z diety słodyczy i masła.

Socialite zaleca jak najwięcej ruchu, iść na siłownię.

Dziewczyna nie poleca, a ona nie używa środków przeczyszczających do utraty wagi, zauważając, że ich działanie jest, ale bardzo krótkie, i szkodzi zdrowiu jest świetne.

Nie zaleca się również stosowania szybkich diet, ponieważ pozwalają one uzyskać krótkoterminowy wynik, podczas gdy waga może nie tylko powrócić, ale także zwiększyć.

Dieta Ksenia Borodina jest prezentowana za darmo, więc bądź ostrożna i nie daj się nabrać na oszustów próbujących sprzedać super-metodę znaną czołowym.

Cechy techniki autora

Zrównoważony рационLudzie, którzy próbują znaleźć zalecenia dotyczące odchudzania na diecie Borodiny, nie znajdują ścisłych zasad, ponieważ metoda odchudzania Xenia polega na systemie miar obejmującym nie tylko aktywność fizyczną i stosowanie niektórych produktów, ale także pracę psychologiczną..

Kampania telewizyjna przeciwstawia się rewolucyjnym zmianom w menu, jej głód również jest odrzucany, program opiera się na zrównoważonej diecie, a także dniach wymagających rozładunku.

Oznacza to, że organizm nie musi w większości produktów ograniczać się i ograniczać..

Konieczne będzie ciągłe kontrolowanie stanu zdrowia, uzupełnianie i zmienianie menu w przypadku negatywnych przejawów funkcjonowania narządów wewnętrznych..

Wymagane jest picie czystej wody w dużych ilościach, pomaga poradzić sobie z nadmierną masą ciała i jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układu trawiennego.

Ważny punkt psychologiczny uważany jest za pozytywne nastawienie, to gwarantuje 90% sukcesu, a pozostałe 10% to siła woli i wytrwałość..

Odmawianie ze względu na piękną sylwetkę jest warte alkoholu, a także słodkich napojów gazowanych.

W diecie powinny zawsze zawierać się pierwsze dania gotowane w postaci zup puree, są lepsze niż płynne, przyczyniają się do nasycenia.

W tych daniach można używać nie tylko warzyw, ale także mięsa i ryb.

Ten obiad daje poczucie nasycenia przez 4 godziny, a wynik będzie po prostu niesamowity..

Osoby jedzące mięso nie muszą rezygnować z ulubionych dań, system żywnościowy może zawierać ten produkt w postaci gotowanej lub duszonej, ale powinien być spożywany w bardzo małych ilościach..

W ten sposób można przygotować obiad z jednym kotletem, parzoną lub gotowaną cielęciną.

Alternatywnie można wytwarzać kiełbasy zamknięte w naturalnej osłonce..

Jedzenie powinno się odbywać tylko wtedy, gdy istnieje uczucie głodu..

Jedzenie powinno być źródłem energii, a nie metodą przyjemności..

Przerwa między posiłkami nie powinna być krótsza niż cztery godziny.

Ale jeśli trzymasz się tego przedziału jest trudne, możesz wypić szklankę wody, powtarzając przyjęcie w ciągu 1,5-2 godzin.

Autor tego systemu zasilania skomentuje wszystkie niuanse utraty wagi w filmie:

Opis menu

Jakakolwiek dieta o zbyt długim stosowaniu może zaszkodzić, dlatego nie powinieneś robić tego przez więcej niż dwa tygodnie.

Najlepiej byłoby 7 dni, ale jeśli istnieje potrzeba pozbycia się imponującej liczby kilogramów, zaleca się stosowanie tej techniki przez kilka dni więcej.

Dieta jest bardzo ograniczona, ale niepożądane jest zmienianie lub zwiększanie objętości produktów, ponieważ może to negatywnie wpłynąć na końcowy wynik..

Śniadanie:

 • ogórki w ilości pary sztuk;
 • kromka chleba żytniego.

Lunch:

 • zupa jarzynowa;
 • sałatka z ogórków, zieleni i 1 łyżki oleju roślinnego.

Kolacja:

 • wybór ogórka lub sałatki, przygotowanej według powyższej receptury.

Ogórek меню

Zaleca się spożywać co najmniej 3-4 ogórki dziennie, więc dieta Ksenia Borodina jest często nazywana ogórkiem.

Aby nieco urozmaicić menu, 2 razy w tygodniu, możesz zupić kawałek chudego mięsa.

Specyfika programu jest również w dniach postu, powinny wyglądać tak:

 1. Rano: herbata lub jabłko.
 2. Po godzinie: kefir.
 3. Dzień: jabłko.
 4. Godzinę później: herbata.
 5. Po 2 godzinach: kefir.
 6. Kolacja: Apple.
 7. Po godzinie: kefir.
 8. Pora snu: herbata.

Praca psychologiczna nad sobą może być również uważana za ważną część utraty wagi..

Borodina radzi zmotywować się do wyniku, który pozwoli pozbyć się kilogramów.

Musisz zaprezentować się w formie, która jest idealna dla konkretnej osoby, a dodatkowo powinieneś mentalnie założyć elegancką sukienkę lub dżinsy, które stały się małe.

Sam możesz wymyślić motywację, o ile wynik jest pożądany..

Domowe похудениеNie wiesz, jak działać w domu, jeśli chcesz schudnąć? Nasi eksperci pomogą! Tajemnice prawidłowej utraty wagi w domu.

Jeśli nie masz siły, aby przestrzegać ścisłej diety, dieta śródziemnomorska będzie dla ciebie darem niebios. Czytaj więcej tutaj..

Wszystkie cechy orzecha migdałowego opisano w artykule. Ten produkt jest używany w kuchni i kosmetologii..

Recenzje

Redakcja naszego czasopisma otrzymała listy z następującą treścią:

Uwielbiam ogórki bardzo mocno, gdy usłyszałem, że to oni bazują na diecie z Kseni Borodiny, natychmiast zdecydowali się skorzystać z okazji, aby spróbować efektu takiej diety na sobie. Dla mnie, przyznaję, trudno było wytrzymać te bolesne 4 godziny między posiłkami, ale asystentem była woda. Chociaż ma zerową kaloryczność, ma wyjątkową zdolność do chwilowego odwrócenia uwagi od jedzenia, a ponadto pomaga w jelitach. Mój wynik to 4 kg. Przez tydzień siedziałem nad techniką, zgodnie z zaleceniami, przedtem przygotowałem ciało przez rozładunek. W końcu zacząłem ważyć 60 kg, w porównaniu do oryginalnego 64 kg, co jest dość imponujące..

Valeria, 32 lata

Po raz pierwszy od wielu lat zdecydowaliśmy się na wakacje na morzu, kiedy zacząłem podnosić strój kąpielowy, zdałem sobie sprawę z przerażeniem, że to przerażające patrzeć na taką postać i nie pokazywać jej publicznie. Próbowałem uzyskać pomoc w Internecie, znalazłem opinie na temat diety pani Xenii Borodiny. Podobało mi się dostępność zalecanej żywności – świeże ogórki można kupić o każdej porze roku. W ciągu dwóch tygodni moja waga osiągnęła 58 kg, podczas gdy ja zacząłem z 63 kg. Brzuszek zniknął i jestem zadowolony.

Zdjęcie до и после

Elizaveta, 36 lat

System utraty wagi tego autora cieszy się dziś dużą popularnością, a używanie go w wystarczającym stopniu, nie odczuwa imponującego obciążenia, żołądek się nie rozciąga, a dana osoba nie musi się przejadać, aby zapewnić uczucie pełności..

Waga jest tracona z powodu zdrowego odżywiania i przyjmowania pokarmu..

W poniższym wideo w ramach programu “Pozwól im rozmawiać”, możesz zaobserwować, jaki rodzaj skandalu wybuchł wokół tej diety:

Loading...