Chitmil – oszczędność w walce o idealne ciało

Chitmil: co to jest, kto tego potrzebuje i jaka jest sztuczka? Teraz sortujemy wszystko na półkach.

Chitmil to pojedynczy posiłek, zawsze planowany z wyprzedzeniem zarówno w czasie, jak iw zestawie dań, kiedy można zapomnieć o diecie i zjeść wszystko, czego nie można.

Chitmil - праздник живота

Wynaleziona lub, dokładniej, udowodniona w praktyce skuteczność takich kulturystów odbierających. Przecież doskonale wypompowane ciało to nie tylko podziwianie spojrzeń, ale także codzienne wyczerpujące treningi i specjalna, w większości monotonna dieta..

Najgorsze jest to, że takiej diety należy przestrzegać nie przez kilka tygodni lub miesięcy, ale przez wiele lat. Dlatego nic dziwnego, że bojownicy mięśni ulgowych jako pierwsi znaleźli lukę, aby bezkarnie odpędzić duszę..

Dla zwolenników diety niskowęglowodanowej lub niskokalorycznej, chitmyla może być prawdziwym zbawieniem. Ale ważne jest, aby pamiętać, że natychmiast po szalejącym posiłku, konieczne jest, aby powrócić do normalnej diety, w przeciwnym razie może przekształcić się w cykl objadania się.

W końcu, oszukiwanie nie jest umyślnym tymczasowym odrzuceniem diety, ale częścią systemu odchudzania.

Ponadto, takie sztuczki mogą stać się krokiem do zrównoważonej diety, ponieważ tak trudno jest jednocześnie zrezygnować ze szkodliwych przysmaków, które od lat przynoszą radość..

Ale jeśli czasami pozwalasz sobie na relaks, przejście do jedzenia zdrowej żywności stanie się zauważalnie łatwiejsze. A z czasem potrzeba nieautoryzowanego jedzenia zniknie sama z siebie..

Jak to działa

Nasycenie вкусной пищейKażdy, kto jest na diecie wie, że jest okres po szybkiej utracie kilku kilogramów, kiedy nic nie może przesunąć strzałki skali we właściwym kierunku..

Do tego smutnego faktu dodaje się osłabienie, letarg, zawroty głowy, a często drażliwość i nierozsądny gniew..

Życie nie staje się radością, ale jest też ciągłe uczucie głodu, jakby popychanie, aby nie pluć wszystkim i nie jeść, w końcu to normalne.

Powodem tego jest obniżenie poziomu leptyny, hormonu nasycenia..

Przy niewystarczającej ilości krwi odczuwa się uczucie głodu, a to nieprzyjemne doznanie ma na celu sprawienie, że człowiek je za wszelką cenę, co prowadzi do problemów psychologicznych..

Ponadto, w dietach o niskiej zawartości węglowodanów i niskokalorycznych zmniejsza się poziom hormonów tarczycy, co prowadzi do zatrzymania utraty wagi poprzez hamowanie metabolizmu. Oznacza to zmniejszenie odżywiania mózgu i mięśni, a więc wszystkie nieprzyjemne efekty fizjologiczne.

Chitmil pozwala tymczasowo podnieść poziom hormonów we krwi, co tworzy swoisty “swing”, który nie pozwala organizmowi przystosować się do diety i przejść do trybu ekonomicznego.

Pozytywne efekty

Człowiek nie ma tak wielu źródeł radości, a jednym z nich jest bez wątpienia pokarm, ale dieta oznacza odrzucenie tego kawałka szczęścia w pogoni za idealną formą..

Z psychologicznego punktu widzenia piękna postać to kwestia odległej przyszłości, a niedostępność smacznego to smutna teraźniejszość. Chitmil wygładza tę sprzeczność i ma wiele pozytywnych efektów, zarówno psychologicznych, jak i fizjologicznych..

Pozytywny настрой

 • Pozwala uniknąć systematycznego naruszania diety. W końcu dużo łatwiej jest powstrzymać się od łapania cukierka lub bułki, kiedy ulubiony tort jest zaplanowany na następny dzień;
 • Pozwala ograniczyć ilość spożywanego jedzenia z góry.. Jeśli zakłócenia w diecie są spontaniczne, to wielu chwyta wszystko, co się przydaje i je przed pierwszą żarłocznością. Nie przynosi to korzyści ani psychice, ani ciału. Plan pomaga również jeść wystarczająco smaczne, aby uzyskać wystarczającą ilość, ale nie do przejadania się;
 • Daje bardziej pozytywne nastawienie.. Ponieważ dieta jest podzielona na przerwy między jednym a drugim, jest łatwiejsza do zniesienia.
 • Łagodzi układ trawienny. Większość niskokalorycznych i niskowęglowodanowych diet polega na spożywaniu dużych ilości białka, co nie jest łatwe do strawienia przez organizm. Dzięki racjonalnemu podejściu chitmyl pozwala na krótką przerwę w przewodzie żołądkowo-jelitowym;
 • Spur utrata masy ciała. Ze względu na przyspieszenie metabolizmu, tłuszcz zaczyna się palić, temperatura ciała wzrasta, a siły pojawiają się dla naprawdę intensywnych treningów. W tym samym czasie efekt chityldy utrzymuje się przez kilka dni..

Jak zastosować chitmil w odchudzaniu

Przede wszystkim należy pamiętać, że z fizjologicznego punktu widzenia mleko modyfikowane jest absolutnie bezużyteczne przy zrównoważonej diecie i przemianach białkowo-węglowodanowych (rodzaj diety, w której węglowodany są spożywane głównie w połowie dnia, a białka w drugiej połowie).

Aby uzyskać ulgę psychologiczną, pobłażliwość jest dozwolona tylko wtedy, gdy spożycie kalorii zmniejsza się w ciągu tygodnia, tak samo jak planujesz się rozpieszczać..

Przeciwwskazania

Nie ma potrzeby uciekania się do chityldy w następujących sytuacjach:

 1. Choroba układu trawiennego. Organizm podatny na podobne choroby najprawdopodobniej nie będzie w stanie przenieść przepływu nieprzyzwyczajonej żywności, która nagle na nią spadła, co doprowadzi do długotrwałych zakłóceń w jej pracy;
 2. Tendencja do objadania się. Wielu ludzi nie jest w stanie ograniczyć się do jednego, dwóch, a nawet dziesięciu kawałków przysmaku, ich ręce wydają się być przyciągane przez siebie dla nowej porcji. A nawet następnego dnia, trudno im wrócić do diety, chitmin dla takich ludzi jest podobny do spustu podczas gry w rosyjską ruletkę.

Podstawowe zasady

Planując oszustwo, musisz przestrzegać następujących zasad:

 • Wydawać chitmil co jeden do dwóch tygodni z niewielkim procentem tkanki tłuszczowej i raz na dwa do czterech z dużą ilością;
 • Pamiętaj, aby uczcić dzień długo oczekiwanego święta żołądka w kalendarzu lub pamiętniku, wraz z liczbą i rodzajem jedzenia;
 • Aby spędzić chitmyl rano lub w porze lunchu. Nadmierna ilość niecodziennego jedzenia powinna mieć czas na strawienie przed końcem dnia;
 • Weź enzymy trzustkowe, aby poprawić trawienie;
 • Jedz powoli, ciesząc się każdym kęsem;
 • Chitmar na imprezy żywnościowe, takie jak urodziny lub spotkania z przyjaciółmi. Pozwoli ci to nie ograniczać siebie i cieszyć się życiem z czystym sumieniem..

Czego nie możesz zrobić:

 1. Jest taki jak ostatni raz. Wystarczająco dużo, aby zwiększyć spożycie kalorii w codziennej diecie o zaledwie 20%, tak aby chitmil pracował. Nadmierne przejadanie się może prowadzić do poważnego zaburzenia układu trawiennego;
 2. Jest, dopóki nie pojawiło się uczucie głodu. Odczytując dodatkowy posiłek, a nie substytut, możliwe jest, że uczucie sytości będzie trwać wystarczająco długo, więc nie ma sensu spożywać niepotrzebnych kalorii;
 3. Pij alkohol. Jest nie tylko kaloryczny, ale także tępi twoje zmysły, więc możesz przejadać się niezauważony. Nie wspominając już o tym, że alkohol będzie wymagał dodatkowych sił z organizmu w celu usunięcia toksyn;
 4. Aby zaaranżować nadzwyczajny chitmil. Oczywiście będzie to pierwszy krok do pełnego rozpadu;
 5. Jest przed telewizorem, komputerem lub książką. Zadaniem chitmyli jest ulga psychologiczna i nie będzie ona spełniona, jeśli spożycie pokarmu przejdzie niezauważone, co często dzieje się, gdy się rozprasza;
 6. Idź głodny. Głodzenie z głodu przed lub po jest całkowicie bezużyteczne, ponieważ całkowicie neguje cały efekt;
 7. Obwiń się za zjedzenie. Powinieneś zawsze pamiętać, że czytanie z odpowiednim podejściem jest niezbędną częścią systemu odchudzania;
 8. Aby rozwiązać problem. Oznaki uciążliwości – ciągłe oczekiwanie i oczekiwanie na żywo w święto żołądka. Niestety, dla niektórych osób chitmoil może zmienić się w rodzaj uzależnienia i powinieneś zacząć walczyć tak szybko, jak to możliwe;
 9. Nie wstań następnego ranka. Ponieważ nadmiar kalorii i sól przynoszą ze sobą około kilograma nadwagi, rodzaj przerażających liczb może się zdemotywować i zdenerwować.
Narkotyki для похуденияPopularne leki na odchudzanie, które naprawdę pomagają: przegląd i recenzje. Charakterystyka ekspercka i ocena.

Jak ocet jabłkowy może pomóc w odchudzaniu? Dowiedz się tutaj o wszystkich sposobach zastosowania..

Ile można schudnąć w ciągu miesiąca? Jeśli jesteś zainteresowany tym pytaniem, odważnie idź tutaj, a znajdziesz odpowiedź.!

Na co możesz sobie pozwolić po treningu?

W ciągu półtorej godziny po treningu tak zwane okno z węglowodanami, charakteryzujące się zwiększonym tempem przemiany materii, trwa.

Z jednej strony nadszedł czas na oszustwo, ponieważ nadmiar żywności jest spalany, nie pozostawiając po sobie śladu, z drugiej strony – trudno jest cieszyć się posiłkiem w pełnej mierze ze względu na szczególny stan ciała po ciężkim wysiłku fizycznym..

Niemniej jednak, chitmoil po treningu pozwala odzyskać siły, budować masę mięśniową, a następnego dnia trenować z większym wpływem.

Osobliwością takiego posiłku jest stosowanie mieszaniny białek, węglowodanów i aminokwasów. Co jest podczas takiego oszustwa? W szczególności zaleca się spożywanie produktów takich jak:

 • Jajka;
 • Ser;
 • Ziemniaki;
 • Chleb;
 • Makaron;
 • Produkty mleczne;
 • Mięso.

Chitmil i suszenie ciała

Suszenie телаSuszenie organizmu polega na pozbyciu się podskórnej tkanki tłuszczowej bez utraty masy mięśniowej i powoduje głód węglowodanów na tle zwiększonego spożycia białka. Podstawowe zasady są takie same jak w przypadku większości diet:

 • Zużycie mniejszej ilości kalorii niż skonsumowane;
 • Utrzymuj wysoki poziom metabolizmu poprzez trening i odżywianie frakcyjne.

Suszenie trwa zwykle około pięciu tygodni, podczas których istnieje wiele ograniczeń dietetycznych, które sprawiają, że dieta jest nudna i monotonna..

Ale nagroda za całe cierpienie staje się pięknym, ulgowym ciałem. Aby osiągnąć pożądany efekt, konieczne jest przeprowadzenie oszustwa zgodnie z następującymi zasadami:

 1. Tylko po treningu;
 2. Nie więcej niż jeden lub dwa razy podczas całego okresu pobytu w suszarce;
 3. Jest tylko zdrowe jedzenie, nie ma ciast, wygodnych potraw i frytek..

Recenzje

Jeśli nie pozwolę sobie na smaczne jedzenie raz w tygodniu, zaczynam czuć się smutny. Dlatego organizuję sobie w niedzielę na lunchu wakacje i jem wszystko, co zwykle (jeśli nie na diecie). Miło wiedzieć, że pomaga lepiej schudnąć.

Veronica, 23 lata

Z mojego doświadczenia wynika, że ​​jeśli jesz za dużo, na przykład tankujesz w McDonalds, a następnie jesz ciasto, wszystko to wyjdzie w najbardziej nieprzyjemny sposób. Dlatego chitmyla uważnie, aby nie przejadać się, i, oczywiście, bez mezim nigdzie. Jestem zadowolony z efektu, mam siłę do treningu, pracy i prac domowych, ale jednocześnie zbliżam się do ideału.

Tamara, 25 lat

Spędzam go raz w tygodniu, staram się jeść mniej tłuszczu i, oczywiście, po treningu. Wciąż jestem początkującym, ale masa mięśni rośnie z takiego obciążenia jest cudowna.

Artem, 21

Wniosek

Chitmil для худеющих девушек

Chitmil powinien być świętem, z którego musisz czerpać maksimum przyjemności i, co nie jest zaskakujące, dobrze.

Oczywiste jest, że jeśli weźmiesz w tym dniu wszystkie potrawy na stole jako smaczne, ale nadal fast food, poczucie winy nie będzie unikane..

Dlatego warto starać się zachować pozytywne nastawienie..

Ponieważ chitmil to zaplanowane wydarzenie, wszystko powinno zostać wykonane zgodnie z planem..

Jeśli nagle chciałeś czegoś innego, to należy odłożyć na później.

Dzięki temu można uniknąć stresującego przejadania się, którego po prostu nie można kontrolować..

Ogólnie rzecz biorąc, chitmil pomaga skutecznie schudnąć i nie ma tylu przeciwwskazań, a także pozwala zachować doskonały nastrój i wydajność podczas diety.

Loading...