“Dieta energetyczna”: prawdziwe recenzje lekarzy i klientów

Bycie szczupłym oznacza bycie pięknym? A co z tymi, którzy wykraczają poza kategorię wagi nowoczesnego piękna, ale jednocześnie parametry 90 * 60 * 90 są uważane za idealne?

Dzisiaj większość kobiet zna ogromną liczbę diet, które często oferują osiągnięcie imponującego wyniku w krótkim czasie..

Dietetyczne питание от "Энерджи Диет"

Ktoś myśli, że to jest chwyt marketingowy, ktoś przeciwnie całkowicie ufa obietnicom producentów i kupuje wszystkie leki, które oferują..

Warto zauważyć, że głównie produkty odchudzające sprzedawane są przez kompleks, a koszt takiego kompleksu jest często zawyżany ze względu na dobrze przeprowadzoną kampanię PR..

Dlatego pojawienie się na rynku “Energy Diet” spowodowało rezonans w społeczeństwie. Wszystkie kobiety, które wcześniej nie mogły sobie pozwolić na wykorzystanie kompleksu do utraty wagi, szybko wykorzystały szansę na “dietę energetyczną”.

Co to jest “Dieta energetyczna”

“Dieta energetyczna” to cała kolekcja żywności o różnych smakach. To nie jest lek lub suplement diety. Dzięki stosowaniu produktów oferowanych podczas posiłku możliwe jest stworzenie zrównoważonej diety..

Dzięki innowacyjnej formule producent zapewnia potencjalnych nabywców, że za pomocą ich produktów można pozbyć się co najmniej 1 kilograma w ciągu tygodnia.

Cechą linii środków do utraty wagi jest możliwość zakupu pojedynczego produktu firmy, co zapewni osiągnięcie imponujących wyników. Producent oferuje kilka rodzajów swoich produktów:

 1. Koktajle “Energia Dieta“. Reprezentują słoik o wadze 0,5 kg ze sproszkowaną mieszanką. Sposób przygotowania koktajlu jest niezwykle prosty: włóż 30 g produktu do wytrząsarki i dodaj 200 g mleka (maksymalna zawartość tłuszczu 1,5%) i wymieszaj. Orientacyjny koszt: od 2200 rubli za bank;
 2. Białko “Energy Pro”. Sposób użycia jest mniej więcej taki sam jak w przypadku koktajli. W opakowaniu 20 saszetek po 32 g. Szacunkowy koszt: od 1700 rubli;
 3. Produkty energooszczędne. Reprezentują serię produktów mających na celu kontrolę apetytu, zaostrzenie sylwetki i aktywację metabolizmu. Przybliżony koszt: od 800 rubli;
 4. Batony owocowe. Orientacyjny koszt: od 80 rubli za sztukę;
 5. Bary sportowe. Przybliżony koszt: od 100 rubli za sztukę.

Jak każdy produkt “Energy Diet”, ma własną publiczność. W przeciwieństwie do innych programów odchudzających, kompleks ten oferuje pomoc ogromnej populacji:

Szczupła фигура

 • Ludzie z nadwagą;
 • Sportowcy i osoby prowadzące aktywny tryb życia;
 • Ludzie szukający zdrowia i długowieczności.

Jakie są zalety i wady tego kompleksu w porównaniu do innych kompleksów do utraty wagi?

Jak każdy lek, dieta energetyczna ma zarówno pozytywne, jak i negatywne strony..

Zalety to:

 1. Brak porzucenia zwykłego jedzenia. Kompleks jest uzupełnieniem zwyczajowej diety człowieka;
 2. Pomaga w zmniejszeniu wagi w krótkim czasie;
 3. Dostarcza witaminy i pierwiastki śladowe;
 4. Przyczynia się do wzmocnienia naczyń krwionośnych;
 5. Promuje tonizację mięśni.

Wszystkie powyższe działania są możliwe ze względu na obecność w kompleksie następujących substancji:

 • Białka;
 • Węglowodany;
 • Tłuszcz roślinny;
 • Tłuszcze zwierzęce;
 • Nasycone kwasy tłuszczowe;
 • Błonnik pokarmowy.
Spalacze tłuszczu для похудения женщинDokonaj wyboru najlepszych palników tłuszczu dla kobiet, aby schudnąć z naszymi ekspertami!

Sugerujemy sprawdzenie informacji na temat skuteczności zielonej kawy dla utraty wagi w następnym artykule. Powinieneś znać prawdę!

Czy musisz pilnie schudnąć i masz tylko 3 dni? Oto skuteczne metody. Powodzenia!

Wady obejmują:

 1. Większość oferowanych produktów jest bez smaku;
 2. Wraz z wycofaniem środków do utraty wagi jest szybki przyrost wagi.

Funkcje korzystania z produktów i instrukcje użytkowania

Wynik utraty wagi można odczuć tylko przy właściwym użyciu produktów “Dieta energetyczna”.

System składa się z kilku etapów, po których dana osoba może zmniejszyć swoje parametry:

 • Etap I: włączenie koktajli do diety;
 • Etap II: zastąpienie wysokokalorycznej żywności niskokalorycznymi posiłkami na pierwsze i drugie posiłki;
 • Etap III: powrót do normalnej diety przy koktajlu jako lekki obiad.

Podczas wszystkich 3 etapów zabrania się spożywania słodyczy. Ilość zużytego płynu powinna wynosić co najmniej 2 litry dziennie..

Moja recenzja

Rzeczywiście działa: przez tydzień pozbyłem się 4 kg. Używam w ciągu dnia między posiłkami a obiadem zastępuję koktajl. Zjedz z gotowaną pierś kurczaka lub sezonową sałatką warzywną.

Wieczorem, jeśli odwiedzi się uczucie głodu, oszczędza filiżanka zielonej herbaty lub ogórka. Mam śniadanie z owsianką. Bardzo podobały mi się bary owocowe, mogę je zastąpić jednym koktajlem.

Nie jem słodyczy, tylko dlatego, że nie chcę. A co najważniejsze, piję około 2,2 litra. płyn dziennie. Nie zamierzam przestać, w planach wyrzucenia 20 kg.

Prawdziwe recenzje lekarzy na temat “Energy Diet”

Wiem z własnego doświadczenia i opinii od kolegów, że zachowanie zdrowia i osiągnięcie idealnej wagi jest możliwe tylko przy organizacji zrównoważonej diety. A to jedzenie powinno być normalne, ale nie nowoodporządkowane. Używanie koktajli w tej serii jest raczej alternatywą i nie widzę sensu codziennej konsumpcji. Przecież koktajle proteinowe można zastąpić zwykłymi pokarmami białkowymi. Z drugiej strony organizm zaczyna przyzwyczajać się do używania koktajli, co negatywnie wpływa na jego pracę. Dlatego nie polecam ich nadużywania..

Dietetyk Irina Tikhomirova

Uważam, że produkty tego kompleksu można zastąpić dowolnym posiłkiem, jeśli nie ma możliwości przygotowania znanych potraw. Takie fundusze będą odpowiednie i popularne wśród ludzi, których codzienna rutyna nie pozwala ci jeść w normalny sposób. Dlatego ogólnie rzecz biorąc, moja opinia na temat Energy Diet jest całkiem pozytywna..

Terapeuta Anatolij Maltsev

Opinia врачей

Skorzystaj z produktów z tej serii aktywnie promuje teraz producenta. Ale ja, jak każdy lekarz, postanowiłem zapoznać się z kompozycją: na pierwszy rzut oka nie znaleziono substancji niebezpiecznych. Ale po dokładniejszym zbadaniu problemu zauważyłem, że: w krajach europejskich dodatek gumy guar do produktów jest zabroniony. Gdy zakaz ten wszedł w życie, stało się niemożliwe znalezienie produktów Energy Diet. Dlatego też wyciągam osobisty wniosek: rzeczywista kompozycja produktu różni się od zadeklarowanej. Dlatego nie zalecałbym używania produktów tego producenta.

Gastroenterolog Pavel Litvinov

Wiele osób mówi o możliwych zabronionych substancjach w “Diecie energetycznej”, ale nikt nie może tego udowodnić. Sklepy sprzedają dużą liczbę produktów, które, moim zdaniem, mają również “złe” kompozycje. Ale tylko z tym faktem jest osiągnięcie naprawdę niesamowitych rezultatów po wypiciu koktajli. Dlatego jestem dla nich.

Dietetyk Natalia Ionova

Kilka lat temu ośrodki badawcze przeprowadziły niezależne badanie jakości produktów Energy Diet, które potwierdziły zawartość prawidłowego stosunku substancji w mieszaninach. Wynik po wypiciu jest dobry, jakość jest potwierdzona naukowo – oznacza to, że produkty mogą być stosowane w diecie..

Dietetyk Elena Susłowa

Odpowiedzi cieńszych czytelników z ilustracyjnymi zdjęciami

W ciągu miesiąca pili koktajle. W tym samym czasie w diecie pozostały ulubione pierogi, mięso. Wynik po miesiącu użytkowania: -6 kg. Potem wyjechała na wakacje, oczywiście, było tam zarówno wino, jak i kebaby, kto myśli o dietach w takich chwilach? Wróciłem do domu z przerażeniem, że dostaję się na szalę i kolejną miłą niespodziankę: nie wyzdrowiałem. Okazuje się, że dzięki odżywianiu z włączeniem koktajli ustaliłem metabolizm.

Zdjęcie Оксаны

Oksana, Moskwa

Otrzymano wiele negatywnych opinii na temat systemu “Energy Diet”. Ale chciałem tylko powiedzieć wszystkim niezadowolonym: “Przeczytaj uważnie instrukcje. To nie tylko jedzenie, ale zdrowa żywność “. Chciałem stracić na wadze i poprawić swoje zdrowie. W rezultacie straciłem 8 kg w ciągu 2,5 miesiąca, a co najważniejsze, moje samopoczucie uległo poprawie, a to jest 100 razy ważniejsze.

Zdjęcie Евгении

Evgenia, Syzran

Na koniec proponujemy obejrzeć ciekawy film na ten temat: