Jak zrezygnować ze słodyczy i mąki, czy to zrobić

Nie jest tajemnicą, że większość mężczyzn lubi smukłe kobiety, i to nie jest kaprys, jak niektórzy z płci pięknej myślą, ale cecha ludzkiego ciała, która ma głębokie korzenie ewolucyjne. Faktem jest, że na poziomie najbardziej podświadomym człowiek jest zwierzęciem.

as отказаться от сладкого

A głównym celem każdego zwierzęcia na Ziemi jest pozostawienie zdrowego potomstwa. Zdrowy – oznacza to, przy normalnym metabolizmie, w tym. Samica, posiadająca wszystkie parametry niezbędne do stworzenia zdrowego potomstwa, mężczyzna postrzega ją jako piękną, i dlatego na pierwszy rzut oka człowiek ma instynkt reprodukcji, zrealizowany jako miłość.

Wiele kobiet stara się poprawić swoją sylwetkę, przez co stają się bardziej atrakcyjne dla mężczyzn i są świetne. Ale po drodze, jak nie do pokonania bariera, jest pragnienie słodkich i mącznych potraw.

Dlaczego chcesz mąki i słodyczy: powody

Cukier i mąka są niezbędne dla ludzi, ponieważ są głównym źródłem energii w ludzkim ciele. Węglowodany, które obie te kategorie są rozdzielane z uwolnieniem energii przy krótkim lub lekkim codziennym obciążeniu, takim jak chodzenie, czyszczenie lub aktywność umysłowa.

To główny powód, dla którego ludzie chcą mąki i słodyczy – ciało wydaje się mówić: “Potrzebuję energii, jem coś, co zawiera węglowodany”. Krótko mówiąc, bez węglowodanów nie mogliśmy wykonywać nawet najprostszych ruchów i poruszać się w ogóle. Dlatego w żadnym wypadku nie możesz całkowicie wyeliminować z diety słodyczy i mąki.

Ale oprócz węglowodanów w ludzkim ciele jest również drugie źródło energii – tłuszcze. Są one potrzebne, aby dana osoba mogła wykonywać ciężką pracę fizyczną, taką jak podnoszenie ciężarów i bieganie. Ponadto tkanka tłuszczowa pozwala ludziom żyć bez jedzenia przez długi czas..

Dlatego, w przeciwieństwie do ogólnej opinii, niemożliwe jest zrzucenie wagi (zmniejszenie ilości tkanki tłuszczowej) poprzez chodzenie lub czyszczenie w domu, tak jak w przypadku pracy umysłowej, ponieważ w tym przypadku nie są to zużyte tłuszcze, ale węglowodany. Aby schudnąć, musisz intensywnie pracować fizycznie przez długi czas. Najbardziej efektywnymi typami takich prac są bieganie i pływanie..

Trakcja na produkty zawierające węglowodany jest normalna, jednak w niektórych przypadkach może być przerośnięta i może powodować nadmierne otłuszczenie. Dzieje się tak na przykład, gdy jesteś bardzo zdenerwowany i spieszysz się, by zjeść swoje stresy z czymś smacznym..

Czasami nawet spożycie słodyczy i mąki w normalnych ilościach może prowadzić do otyłości, jeśli dana osoba ma zaburzony metabolizm.

Jak porzucić mąkę: metody psychologiczne

Nie można odmówić spożywania węglowodanów, ponieważ w takim przypadku organizm nie będzie w stanie uzyskać energii z pożywienia. Bez energii ciało jest po prostu szmatą, niezdolną nawet do najprostszych i najprostszych czynności..

Ale jeśli zdecydowałeś, że stracisz wagę, jeśli przestaniesz jeść mąkę, szkodliwą i słodką, to dla ciebie jest kilka technik psychologicznych, które pomogą ci je odrzucić.

    czekolada
  1. Programowanie neurolingwistyczne. Ta technika, opracowana wspólnie przez Richarda Bendlera, Johna Grindera i Franka Pucelika w 1970 roku, stała się ostatnio bardzo popularna. Polega ona na tym, że dajesz sobie instalację na poziomie podświadomości, który później zaczynasz odbierać jako rodzaj ostatecznej prawdy i doskonale w nią wierzyć. NLP jest wykorzystywany w wielu dziedzinach psychologii i psychiatrii i od dawna pomaga ludziom odrzucić obsesyjne lęki, takie postawy jak “Jestem przegrany” i inne idee, które zrujnują im życie;
  2. Trening psychologiczny. Ta technika polega na tym, że jej adept zwiększa siłę woli, zyskując zdolność do potężnej samokontroli umysłu. Jego zaletą jest to, że jeśli rozwiniesz siłę woli w stosunku do jednej rzeczy, możesz w przyszłości użyć jej w dowolnym celu;
  3. Porozumiewanie się z tymi, którzy już odmówili mąki i słodyczy. Każdy zna przysłowie: “Z kim będziesz prowadzony, dostaniesz od tego”. I to nie jest pusta gadanina. W końcu wiadomo, że aby nauczyć się mówić po angielsku, musisz komunikować się z native speakerem, aby nauczyć się rzemiosła, musisz dzielić się doświadczeniem z doświadczonym rzemieślnikiem, a żeby stać się dobrym sportowcem, potrzebujesz trenera, który sam poszedł w ten sposób..

Spośród tych trzech metod najbardziej przystępny dla większości jest ten drugi. Pierwsze dwie osoby muszą się uczyć, najlepiej pod okiem doświadczonego mentora. Dlatego, aby je opanować, weź kurs studiów, korzyść dziś są w każdym mieście spędzają prawie codziennie. W końcu, jeśli zrobisz coś złego, możesz sprawić, że poczujesz się gorzej, a zamiast schudnąć, przeciwnie, wytworzysz tłuszcz.

Czy osoba może porzucić mąkę i słodycze na zawsze?

Niestety, zwykła osoba nie może raz na zawsze porzucić czegoś znajomego. Aby to zrobić, musi przejść specjalne szkolenie, bez którego wcześniej czy później zepsuje się i zyska trzykrotną stratę..

Tylko jedna rzecz może zmusić nieprzygotowaną osobę, aby przezwyciężyła na zawsze nałóg – lęk przed śmiercią. Na przykład wiadomo, że palacze rzucają palenie tylko wtedy, gdy ich ciało jest już włosem od śmierci, a alkoholik myśli o niebezpieczeństwach piwa / wódki, gdy lekarz postawi diagnozę marskości wątroby.

Jakie produkty zastępują szkodliwe wypieki ze słodyczy

Ponieważ słodycze i mąki są węglowodanami, należy je zastąpić innymi produktami zawierającymi węglowodany, takimi jak słodkie owoce, warzywa i jagody..

Czy to możliwe, aby schudnąć po prostu przez odrzucenie słodyczy i mąki

To pytanie zostało zadane przez wielu znanych dietetyków, a po wielu badaniach i eksperymentach odpowiedź stała się jasna: nie można stracić na wadze, rezygnując ze słodyczy i mąki.

warzywaFaktem jest, że powodem kompletności nie są wcale smaczne słodycze, ale ich nadmierne spożycie lub zaburzony metabolizm.

W pierwszym przypadku potrzeba wyeliminowania problemu głodu żywnościowego, być może stresu, niezadowolenia seksualnego lub obsesyjnych lęków, pomoże tu doświadczonym psychologom.

W przypadku zaburzeń przemiany materii, odmowa jedzenia nie pomoże w żadnym przypadku, ponieważ towarzyszyć mu będzie stres psychiczny i tortury, które ostatecznie doprowadzą do tego, że nadal upadasz i jesz wszystko, co zostało pominięte w tym czasie, Tak, i rzuć na wierzch.

Ludzie z zaburzeniami metabolizmu są skazani na kompletność, a jedyną rzeczą, którą mogą zrobić, to stać się mniej kompletnymi. Aby to zrobić, istnieje wiele sposobów: sport, gimnastyka, wychowanie fizyczne, jogging, pływanie, joga, qigong, taiji i wiele innych. Pamiętaj tylko, że wszystko co zjadłeś, musisz spalić na ciężkim treningu, a wtedy twoje dni staną się jaśniejsze i radośniejsze, a pojawi się uczucie zadowolenia z życia.

2086-prawdziweKorzyści z mączki lnianej z kefirem dla ciała. Do czego można go stosować i jakie są przeciwwskazania.

Czy wiesz, jakie są przydatne kości morelowe? Przeczytaj nasz artykuł na temat korzyści i szkód tego cennego produktu..

Pachnącą i aromatyczną czarną herbatą, pijemy ją codziennie i nawet nie wiemy o jej właściwościach. Korzyści i szkody czarnej herbaty są tutaj..

Ważne wskazówki dotyczące rezygnacji z słodyczy

Po pierwsze, nie waż się męczyć z uczuciami, z powodu swojej pełni, ponieważ nie stracisz na tym wagi, ale czas spędzony na cierpieniu, który z każdą sekundą maleje, nie wrócisz.

Po drugie, każdy proces samorozwoju i samodoskonalenia nie powinien przejść przez życie, ale wręcz przeciwnie, powinien być przyjemny, łatwy i przyjemny. Jeśli nie, to robisz coś złego, co oznacza, że ​​krzywdzisz siebie.

Po trzecie, zanim schudniesz, zastanów się uważnie i czy tego potrzebujesz. W końcu fakt, że urodziłeś się w świecie i żyjesz do swoich dni, jest rezultatem połączenia przypadkowych procesów i możesz powiedzieć, że naprawdę masz szczęście, że żyjesz. Ty istniejesz, masz najcenniejszą rzecz we wszechświecie – życie. Czy warto więc wydać to na dostosowanie się do standardów narzuconych przez społeczeństwo? Spójrz na te modele, które są skórą i kością! Każdy dietetyk powie, że to nie jest normalne..

Dlatego, jeśli nie chcesz schudnąć, w żadnym wypadku nie schudnij, ponieważ wiele osób osiąga sukces i szczęście oraz z ich pełnią. A biografie odnoszących sukcesy grubych mężczyzn, które można łatwo znaleźć w Internecie, tylko potwierdzają tę zasadę..

Loading...