Ustawienie stołu 2018 według zasad i ze smakiem

Nowy Rok to prawdziwie magiczne święto. Charakteryzuje się wyjątkową atmosferą ciepła i komfortu, wspartą różnymi dekoracjami i elementami wystroju wnętrza. Oprócz tradycyjnych sposobów projektowania mieszkań na ferie zimowe, istnieje tradycja, aby wziąć pod uwagę w tym przypadku cechy symbolu roku..

Nowy Rok стол

Przyszły Nowy Rok 2018 będzie objęty patronatem Earth Dog. Aby pozyskać wsparcie i przychylność tej przyjaznej i wiernej bestii, należy odpowiednio ustawić stół i udekorować dom na jego przybycie..

Główne zasady

Każda uroczystość Nowego Roku jest wspaniała, jeśli odpowiednio się do tego przygotujesz. Ważne jest, aby przemyśleć wszystkie szczegóły z wyprzedzeniem, dzięki czemu dom lub miejsce, w którym odbywają się uroczystości będą tak wygodne i piękne, jak to możliwe w tym dniu..

Centrum uroczystości, oczywiście po drzewku, jest świąteczny stół. Ustawienie powinno być nie tylko piękne i zadziwiać jego blaskiem, ale także wygodne i funkcjonalne. Aby zabawa zakończyła się sukcesem, wszystko musi być przemyślane w najdrobniejszych szczegółach..

wakacje столNowy Rok obejmuje bogaty stół z pięknym obrusem, serwetkami, mnóstwem naczyń i urządzeń. Wybierając wystrój, lepiej jest preferować naturalne bogate tkaniny i materiały..

Mistrzynią tego święta jest Land Dog. Kolorami symbolu roku są wszystkie odcienie brązowego, ceglanego, żółtego, zielonego i spokojnego. Przydadzą się naturalne odcienie khaki, marsala, beżu i piasku.

W naczyniach mile widziane są glina, miedź i drewno, które zapewnią gościom wyjątkowy komfort i ciepło. W ustawieniu tabeli 2018 należy użyć wszystkich niezbędnych urządzeń..

Biorąc pod uwagę, że symbolem roku jest pies ziemny, zaleca się zwrócić szczególną uwagę na naczynia, które będą ozdabiać stół. Goście muszą być usatysfakcjonowani i zadowoleni – to główna zasada..

Obfitość i różnorodność potraw będzie dużym plusem. Ponieważ pies jest mięsożercą, korzystne są różne składniki mięsne w sałatkach, kanapkach i kawałkach. Różne rodzaje mięsa będą traktowane priorytetowo, potrzebujesz także więcej warzyw, owoców i małych przekąsek.

Najważniejsze przy układaniu stołu i przyrządzaniu potraw jest upewnienie się, że wszyscy goście są wygodni. Wszystkie urządzenia powinny znajdować się we właściwych miejscach i obliczane ściśle według liczby gości..

Posiłki podawane są w wymaganej kolejności i powinny być dostępne dla wszystkich siedzących. Umieszczenie przedmiotów i jedzenia powinno uwzględniać potrzeby wszystkich gości przy stole..

Jak wybrać obrus, świece i inne akcesoria

Wybierając elementy wystroju na Nowy Rok 2018, należy zwrócić większą uwagę na naturalne kolory i materiały. Jednak, aby uniknąć blasku, też nie warto, ponieważ jest to hołd dla celebracji i celebracji, a także tworzy niezbędny nastrój.

Tkaniny i serwetki lepiej wybrać materiał. Zarówno skromne płótno jak i materiały wełniane, a także bogaty jedwab i brokat będą idealnie pasować. Łączenie różnych tkanin i granie z teksturami może przynieść interesujący i nieoczekiwany efekt..

Lepiej wybrać kolory, które są ciepłe, żywe, różnorodność nie jest zalecana, tkaniny monochromatyczne są priorytetem. Serwetki zaleca się podawać za pomocą drewnianych lub metalowych pierścieni lub wstążek. Zbyt skomplikowane stylizacje i formy nie są ważne, ponieważ charakter postaci roku nie jest typowy. Proste formy są priorytetem, jednak można je wymyślić z wyświetlaczem..

Nowy Rok декор

Nowy Rok 2018 to świętowanie magii i światła. Girlandy i różne światła, bengalskie światła i inne cechy, tworzą atmosferę, jednak nie zapomnij o źródłach naturalnego światła, takich jak ogień.

Kominki wcale nie są, więc świetną alternatywą są świece. Ze względu na dużą liczbę małych świec można stworzyć specjalny komfort i tajemnicę, a także specjalną magię, zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych..

Świece mogą być zarówno masywne, jak i cienkie w świecznikach z metalu, szkła lub innych naturalnych materiałów. Kolory tych elementów powinny być proste i wyraźne, takie jak mleczny, bordowy, ale można również użyć kolorów metalicznych, takich jak miedź, złoto i srebro..

Możesz ustawić stół, umieszczając świece w pobliżu każdego gościa, ale jednoczy i “rozgrzewa” więcej, gdy skupisko światła tworzy się w środku stołu, jako rodzaj paleniska. Również wyglądaj ładnych świec przy stole na stołach i półkach, ale ważne jest, aby pamiętać o bezpieczeństwie pożarowym.

kolorowe илюминация

Ponadto można ozdobić obudowę różnymi figurkami, drewnianymi elementami, roślinami i suszonymi kwiatami, a także skupić się na symbolu roku. Duża liczba zdjęć psów, miękkich zabawek i figurek pomoże zadowolić właściciela wieczoru. Figury i ulubione przysmaki Psy będą również bardzo przydatne.

Każdemu z gości zaleca się prezent w postaci miniaturowego psa. Prezent może być drewniany, z tkaniny, gliny, a nawet z ziemi: są ciekawe pamiątki – “trawa”, które są wypełnione ziemią i nasionami trawy, które kiełkują, jeśli odpowiednio dbać. Taki pies będzie oryginalnym prezentem jak najbliżej symbolu roku..

Jakie potrawy wykorzystać do dekoracji uczty 2018

Zwyczajem jest serwowanie stołu z najpiękniejszą zastawą stołową. Odbywa się to nie tylko ze względów estetycznych, ale również w celu poprawy postrzegania wakacji..

naczynia для сервировкиNaczynia do obchodów Nowego Roku 2018 Earthen Dog preferowane proste i piękne, ze smakiem i bez dodatków. Lepiej jest używać okrągłych form, ponieważ ostre rogi nie są zbliżone do charakteru hostessy, a także powodują pewien rodzaj napięcia..

Święta to doskonały powód, aby ustawić stół zgodnie z zasadami w sposób, który nie jest wykonywany w życiu codziennym. Możesz i powinieneś używać sztućców do różnych naczyń, szklanek i kieliszków do wina. Plastikowe naczynia, połamane szklanki i filiżanki są niedopuszczalne, ponieważ uważa się, że takie przedmioty tradycyjnie przyciągają niepowodzenia. Wszystko musi być czyste, uporządkowane i przygotowane do świętowania.

Naturalne materiały, proste, ale spektakularne formy, komfort i piękno będą priorytetem przy wyborze. Kolory nie powinny być zbyt jasne ani ciemne, ale powinny promieniować ciepłem i być przyjemne dla oczu. Bardziej interesujące efekty można uzyskać za pomocą kilku kolorów, a także różnych tekstur i kształtów. Szkło, glina, porcelana, drewno i metal również będą priorytetem i będą je lubić..

Jak stworzyć świąteczną atmosferę

Nowy Rok сервировка

Udekoruj mieszkanie i połóż stół na Nowy Rok 2018 na wiele różnych sposobów. Fantazja w tym przypadku jest mile widziana, jednak nie zapomnij o moderacji. Ważne jest, aby nie zapomnieć o smaku i wygodzie, ponieważ głównym celem obchodów jest dobra zabawa. Rozważ kilka opcji..

  1. Minimalizm i łaska. Skromna dekoracja nadaje się do świętowania w wąskim kręgu. Elegancko urządzony stół i ograniczona ilość akcesoriów, wybranych ze smakiem, będą wyglądać bardzo pięknie i przypadną do gustu Psu. Instrumenty dla każdej osoby są umieszczane w kółku, kompozycja dekoracji i świec jest ustawiona pośrodku. Obrus ​​może być dowolny, kolor jednego lub więcej jego odcieni w dyskretny wzór. Ustawienie może być dowolne, świece i pamiątki będą dodatkowym atutem. Takie kolory jak beżowy, czerwony, zielony, brązowy, biały, złoty są dobre dla tego stylu. Oto kilka ładnych przykładów:
  2. Biała i złota biżuteria. Dekorowanie w tych odcieniach jest dość tradycyjne, ponieważ odpowiada porom roku i wygląda bardzo poważnie. Świece i białe naczynia nadają potrawom szczególnego charakteru. Przy takim ustawieniu zaleca się stosowanie nie czystej bieli, ale odcieni mleka i beżu, aby atmosfera była cieplejsza. Jeśli chcesz stworzyć czyste, jasne wnętrze, musisz wykonać wszystkie elementy pastelowych odcieni, złota i noworocznych zielonych choinek, aby nie kontrastować. Drewniane elementy i metalowe świeczniki oraz obramowanie na talerzach i innych naczyniach są mile widziane. Oto kilka przykładów:
  3. Istnieje również wiele opcji fantasy, które mogą łączyć różne tekstury i kolory. Najlepsze połączenie kilku kolorów, nie więcej niż trzy lub cztery, ponieważ w przeciwnym razie istnieje ryzyko stworzenia kolorowego obrazu. A co najlepsze, jeśli naczynia są monotonne lub ozdobione, serwetki będą połączone z obrusem, a dekoracje będą stylistycznie dopasowane do wszystkiego innego. Akcesoria mogą być ozdoby świąteczne, świece, jagody, stożki i gałęzie świerka, gałęzie i owoce innych drzew i roślin, wstążki z tkaniny. Nawet przy użyciu dwóch lub trzech kolorów, ale różnych faktur, materiałów i kształtów, możesz stworzyć ciekawe designerskie zastawy stołowe..
  4. Jeśli w salonie znajduje się wiele elementów z drewna, można na nich zrobić akcenty, definiując środek drewnianego stołu, skutecznie go bijąc. Dania w takiej sytuacji powinny być proste, miękki połysk, dużo świec i naturalnych akcesoriów. Obrusy i serwetki są preferowane naturalne, powtarzając fakturę drzewa. Kolory powinny być całkowicie naturalne, a najlepiej rozgrzane. Nabiał, beż, bordowy i brązowy, a także zielony kolor świerku stworzą niezbędną atmosferę świętowania i ciepła.
  5. Biało-czerwona kombinacja kolorów jest również uważana raczej za uroczystą. Pies lubi te dwa kolory, ponieważ są naturalne. Ważne jest, aby używać cieplejszych odcieni, aby nie stracić magii wakacji. Możesz zmiękczyć kontrast zimnych bieli i czerwieni z ciepłym blaskiem świec w przypadku wyciszenia lub nieobecności światła górnego, a także przy użyciu żółtawych odcieni i kombinacji zimnych i ciepłych tonów. Główna służba jest podobna do zasad minimalizmu, ale generalnie nie ma granic dla wyobraźni. Poniżej kilka pięknych przykładów..

Opcje udostępniania są ogromne. Samo święto daje zrozumienie niektórych tradycyjnych kolorów. Symbolem roku jest pies ziemny, który zbiegał się tak, że uwielbia klasyczne kolory “noworoczne” i nie wymaga żadnych nadprzyrodzonych faktur, odcieni i potraw. Najważniejsza będzie fantazja i chęć stworzenia przytulnej atmosfery..

naczynia из кабачковJak szybko gotować i smaczne cukinie w piekarniku.

Jak ugotować pyszną owsiankę z mlekiem i masłem.

Jak ugotować delikatny gulasz z warzywami i pysznym dressingiem, przeczytaj nasz artykuł.

Jak sprawić przyjemność Earthen Dog

Pies jest niespokojnym i przyjaznym zwierzęciem. Zawsze jest gotowa na dobrą zabawę, kocha uwagę i uczucie, komfort i ciepło. Dlatego, aby być usatysfakcjonowanym symbolem roku, uroczystość powinna przynieść satysfakcję wszystkim gościom i samemu właścicielowi..

Jak każdy urlop, Nowy Rok 2018 powinien być zabawny i interesujący. Mały krąg bliskich osób z emocjonalnymi rozmowami i grami, żartami i pysznym jedzeniem będzie najlepszym rozwiązaniem na ten dzień..

Ważne jest, aby obdarzyć każdego, kto przyszedł z ich uwagą i ciepłem, aby dbać o wszystkich gości. Pies nie jest wybredny i zadowolony z każdej małej rzeczy, więc będzie wystarczająco dużo skromnych prezentów, ale które zostaną wybrane indywidualnie dla każdego gościa. Wszystkie miłe przedmioty osobiste, naturalne materiały i schludne opakowanie zachwycą gospodynię.

Stół powinien być obfity i dość prosty. Duża liczba przysmaków nie jest konieczna, o ile zachowany jest duch wakacji. Kawałki mięsa i sera Pies lubiący, są również ważnymi warzywami, chlebem i owocami.

Konieczne są także małe przekąski i desery. Alkohol jest lepszy do wyboru nie za mocny i dość “domowej roboty”, taki jak wino, grzane wino i różne nalewki..

Cała sytuacja powinna być nie tylko piękna, ale także wygodna, ponieważ pies jest wyłącznie zwierzęciem domowym, kochającym ciepło i wygodę bardziej niż szyk i wdzięk. Dekoracja pokoju i ustawienia stołu może być nie tylko taka, jak opisano powyżej. Najważniejsze, że wszyscy czują się dobrze i chcą pozostać w świątecznym miejscu..

Ubrania powinny być piękne, w tych samych naturalnych kolorach co wszystko inne, ale wygoda jest ważna. Rok 2018, do którego przygotowuje się Pies, przejdzie pod auspicjami zabawy, spacerów, towarzyskich i komfortu, więc będzie miło, jeśli minie jego pierwszy dzień w tej właśnie sytuacji.

Podobnie jak inne zwierzęta, które symbolizują rok, pies spodoba się, jeśli każdy gość ma miniaturową kopię w prezencie. Osiedlając psa, nawet jeśli nie jest prawdziwy, w domu, zrobisz najlepszy komplement dla właściciela wakacji.

Loading...