Wybór najlepszych spalaczy tłuszczu dla kobiet, aby schudnąć

Fat burners – kategoria specjalistycznego odżywiania dla sportowców, która służy do resorpcji tłuszczu. Ludzie, którzy wolą podążać za swoją postacią odwiedzając siłownię, biorą spalacze tłuszczu, aby zwiększyć efektywność treningu.

Staje się jasne, że spalacze tłuszczu nie są cudownym lekiem na pozbycie się nadwagi. Możesz korzystać z ich używania tylko wtedy, gdy ciało jest poddawane regularnym aktywnym treningom..

Użyj жиросжигателей женщинами для похудения

Dlatego nie należy spieszyć się z reklamami, które wzywają do kupowania narkotyków i obserwowania “parowania” wagi bez niepotrzebnych działań. Odżywki sportowe są zawsze dodatkiem, aby utrzymać piękną sylwetkę..

Po spożyciu spalacze tłuszczu wytwarzają w nim pewne reakcje chemiczne, które przyczyniają się do rozpadu tłuszczu. W związku z tym mają one następujący wpływ na organizm:

 1. Poprawa pracy wszystkich procesów metabolicznych;
 2. Sytość, uciszając uczucie głodu;
 3. Usunięcie nadmiaru płynu;
 4. Zwiększanie zasobów energii w czasie, aby ułatwić treningi;
 5. Pomoc w przetwarzaniu złożonych substancji;
 6. Spalanie kalorii w spoczynku.

Rodzaje palników tłuszczu

Palniki tłuszczu do odchudzania kobiet istnieją różne rodzaje, wśród nich są naturalne i syntetyczne dodatki do żywności. Podstawowa zasada działania palników tłuszczu może się różnić w zależności od tego, która substancja wiodąca jest w nich obecna..

Palniki tłuszczowe są dostępne w różnych postaciach, na przykład w postaci kapsułek, proszków spożywczych do przygotowywania napojów itp..

Najczęściej palniki tłuszczowe są podzielone na kategorie, począwszy od ich składu. Istnieją zatem następujące typy spalaczy tłuszczu dla kobiet, aby schudnąć.

Termogeniki

Ten typ spalaczy tłuszczu do odchudzania jest najbardziej skuteczny w zastosowaniu. Substancje te obejmują składniki mające następujący wpływ na organizm:

 • Przyspieszenie metabolizmu;
 • Stymulacja układu nerwowego;
 • Tłumienie głodu;
 • Zwiększenie ciśnienia ciała.

Takie spalacze tłuszczu obejmują tak dobrze znane substancje, jak kofeina, tauryna, guarana, cholina, kwasy owocowe itp. Często te składniki można zobaczyć w składzie napojów energetycznych..

Termogeniki są spalaniem tłuszczu pochodzenia naturalnego, ponieważ ich wpływ na organizm jest nieszkodliwy, przy jednoczesnym przestrzeganiu dopuszczalnej dawki.

Termogeniki

Należy jednak zauważyć, że mają szereg poważnych przeciwwskazań, których nie należy lekceważyć:

 • Naruszenia systemu sercowo-naczyniowego;
 • Zmiany w przewodzie pokarmowym;
 • Choroby nerek lub wątroby;
 • Cukrzyca;
 • Cukrzyca.

W przypadku chorób serca zabrania się przyjmowania substancji termogenicznych, w tym przypadku przyniosą one poważne i nieprzyjemne konsekwencje dla zdrowia..

Efekty uboczne leków termogenicznych obejmują emigrancję i mdłości, arytmię serca, bezsenność. Możesz pozbyć się tych zjawisk, zatrzymując stosowanie substancji termogenicznych..

Aby uzyskać taki wynik, kobiety muszą wykonać termogeniki na pusty żołądek przed wykonaniem ćwiczeń cardio. Substancja może być wzięta ponownie po 3-5 godzinach, więc lek nie będzie miał czasu na wydostanie się z krwi..

Przebieg termogenezy trwa miesiąc, po czym ważne jest, aby dać ciału przerwę w ciągu kilku tygodni.

Możesz kupić ten typ spalacza tłuszczu w sklepach ze sprzętem sportowym. Apteki mogą również potknąć się o leki termogeniczne, ale często oferują wąski zakres;

Lipotropics

LipotropicsTa kategoria palników tłuszczu jest nie mniej skuteczna niż poprzednia, ale ma łagodniejszy wpływ na organizm. Ich skład zawiera substancje takie jak chrom, lewocarnitynę, metioninę, lecytynę. Lipotropy wpływają na organizm w następujący sposób:

 • Przeniesienie i recykling tłuszczów;
 • Aktywuj procesy metaboliczne na poziomie komórkowym;
 • Zmniejsz rozpad komórek i substancji.

Główną zaletą lipotropowych spalaczy tłuszczu jest to, że w przeciwieństwie do substancji termogenicznych nie zwiększają one temperatury ciała, ani nie mają negatywnego wpływu na układ sercowo-naczyniowy w żadnej ilości. Przeciwnie, zmniejszają przeciążenie serca do minimum.

Możesz kupić lipotropy w aptekach miejskich i sklepach z artykułami sportowymi. Te ostatnie oferują większy wybór towarów;

Diuretyki

Wpływ tych funduszy na organizm jest nieco inny niż w przypadku poprzednich. Diuretyki nie mają długotrwałych skutków..

Raz w organizmie aktywują tylko funkcję moczopędną. Ze względu na tę właściwość, ciało ma zdolność do pozbycia się nadmiaru płynu, a następnie z nadwagi..

Takie preparaty oparte są na naturalnych składnikach, a mianowicie na ziołach i ich kolekcjach. Ponieważ są one dostępne w każdym mieście, możesz je kupić w sieci aptek w mieście lub w sklepach internetowych;

Anorektycy

Redukcja аппетитаLeki oparte na substancjach anoreksogennych pomagają skutecznie schudnąć.

Ich główną funkcją w walce z otyłością jest uciszenie uczucia głodu..

Niech w żaden sposób nie wpływają na procesy ciała, dzięki anorektycy nie mogą się uwolnić podczas przejścia diet.

Anorektycy mają wąski zakres przeciwwskazań:

 • Naruszenie przewodu żołądkowo-jelitowego;
 • Choroby układu sercowo-naczyniowego;
 • Cukrzyca;
 • Cukrzyca.
 • Możesz kupić leki anorektyczne w aptekach.

Skuteczne spalacze tłuszczu dla kobiet, aby schudnąć

Jak wspomniano wcześniej, działanie leków spalających tłuszcz opiera się na wiodących substancjach w nich. Są 3 najbardziej efektywne spalacz tłuszczu, których użycie pomaga w krótkim czasie pozbyć się nadwagi:

 1. Levocarnitine (L-karnityna). Ta substancja jest naturalnie wytwarzana w ludzkim ciele. Aktywuje zasoby energii, zwiększając aktywność fizyczną. W rezultacie osoba może aktywnie spalać kalorie. Jednak karnityna jest uwalniana w małych dawkach, które czasami nie są wystarczające, aby zwiększyć ton i spalić kalorie. Dlatego możesz kupić go jako suplement diety w aptece i wziąć go przed treningiem cardio;
 2. Mocno hardcore. Ten suplement diety dla kobiet, aby schudnąć jest w stanie skutecznie pozbyć się tłuszczu fałdy na ciele. Oparty jest na substancjach termogenicznych, w tym kofeinie. W organizmie lek aktywuje aktywność fizyczną, tłumi głód i przyspiesza procesy metaboliczne na poziomie komórkowym. Można go kupić w sklepach odżywiania sportowego;
 3. Nutrex Lipo-6x. Ten lek jest najskuteczniejszym sposobem na zmniejszenie masy ciała u kobiet. Często jest stosowany, gdy trzeba schudnąć w bardzo ograniczonym czasie. Jego głównym efektem jest resorpcja tłuszczu w niektórych obszarach ciała. Głównym składnikiem leku jest kofeina, która ma właściwości termogeniczne. Sprzedaż leku w sklepach odżywiania sportowego.

Czy kobiety powinny stosować suplementy sportowe: korzyści i szkody

Spalacze tłuszczu wszelkiego rodzaju często powodują dyskusję dietetyków. Wielu twierdzi, że odżywianie sportowe, z długotrwałym stosowaniem, może powodować nieodwracalne szkody dla organizmu..

Co więcej, niektórzy lekarze twierdzą, że efekty termogeniczne uzależniają, a odrzucenie ich może cofnąć wszystkie zmiany, które zostały osiągnięte..

Na podstawie opinii i wyników klientów można wyprowadzić następujące wady spalaczy tłuszczu:

 1. Zmiany w poziomach hormonalnych. Każdy zauważył, jak aktywne treningi z równoczesnym stosowaniem substancji spalających tłuszcze wpływają na dziewczęta. Ich mięśnie się zwiększają, a ciało przyjmuje niezbyt kobiece formy. Ale najważniejszy negatywny wpływ, jaki dostarczają na ich stan hormonalny. Niektóre dziewczęta zauważyły ​​znaczny spadek biustu, naruszenie miesięcznego cyklu i spadek głosu;
 2. Nie można spożywać w dużych ilościach.. Wiele osób odchudzających woli przestrzegać zasady: “im więcej – tym lepiej”. W przypadku stosowania spalaczy tłuszczu będzie musiał zmienić ten zwyczaj, ponieważ mogą one być używane tylko w ograniczonych ilościach. W przeciwnym razie można natknąć się nie tylko na szereg skutków ubocznych, ale także na choroby układu sercowo-naczyniowego i nerwowego;
 3. Niedokładny wynik. Chociaż spalacze tłuszczu są bardzo skutecznym środkiem do osiągnięcia pięknej figury, nikt nie może zagwarantować, że będą pracować nad każdym organizmem w ten sam sposób..

Ale spalacze tłuszczu mają również wiele pozytywnych aspektów w porównaniu z innymi środkami dla odchudzających się kobiet:

Piękny рельеф фигуры

 • Wysoka wydajność w absorpcji tkanki tłuszczowej;
 • Zwiększona aktywność fizyczna i mózgowa;
 • Poprawić metabolizm;
 • Wzmocnienie i ustalenie wyniku po ciężkim treningu;
 • Nadanie postaci pięknej ulgi;
 • Dostępność.

Możemy więc stwierdzić, że kobiety powinny spożywać spalacze tłuszczu tylko wtedy, gdy przestrzegane są zasady. W przeciwnym razie możesz napotkać kłopoty.

Jak korzystać z żywienia sportowego do utraty wagi

Istnieje lista zasad, które mówią o prawidłowym stosowaniu substancji spalających tłuszcz:

 1. Ważne jest, aby kupować spalacze tłuszczu tylko od zaufanych producentów. Na podstawie wyboru należy dokonać przeglądu w Internecie;
 2. Aby uniknąć przyzwyczajenia się do organizmu, spalacze tłuszczu zajmują tylko miesiąc, a następnie spędzają przerwę przez kilka tygodni;
 3. Warto pamiętać, że niektóre grupy tych leków podwyższają temperaturę ciała i ciśnienie, zwłaszcza preparaty o działaniu termogenicznym;
 4. Palniki tłuszczowe oparte na substancjach termogenicznych powinny być spożywane tylko na pusty żołądek w pierwszej połowie dnia, tuż przed treningiem;
 5. Nie można ich pić wieczorem, grozi bezsennością;
 6. Lepiej jest rozcieńczyć przyjmowanie leków kompleksami witaminowymi, a także używanie wody;
 7. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy natychmiast przerwać spożywanie spalaczy tłuszczu;
 8. Palniki tłuszczowe mają sens, aby brać je tylko podczas uprawiania sportu, z nieaktywnym trybem życia, który jest mało przydatny.
Dietetyczne питание для похуденияWłaściwa dieta na odchudzanie: menu na tydzień z przepisami. Ten artykuł będzie Twoim osobistym asystentem na drodze do harmonii.

Magazyny o modzie, portale internetowe i fora dla kobiet pełne są informacji o zielonej kawie na odchudzanie. Zebraliśmy wszystkie niezbędne informacje na temat tego wyjątkowego napoju tutaj, abyś nie szukał nigdzie indziej. Przeczytaj, to będzie interesujące!

W następnym artykule porozmawiamy o korzyściach wynikających z postu na jabłka, a także o tym, jak prawidłowo je wykonać, aby zmniejszyć wagę..

Efekty uboczne

Spalacze tłuszczu mogą często powodować szereg skutków ubocznych. Na przykład:

 • Podrażnienie nierównomiernego układu, który objawia się poprzez psychozę;
 • Choroby układu nerek i wątroby;
 • Zaburzenia w przewodzie żołądkowo-jelitowym;
 • Zgaga 4
 • Wysokie ciśnienie krwi;
 • Zwiększona potliwość;
 • Bezsenność; Nudności
 • Zawroty głowy;
 • Oddychanie i mdłości;
 • Biegunka;
 • Arytmia serca;
 • Drżenie;
 • Dysfunkcja tarczycy.

Kiedy objawy wymienione powyżej, należy zmniejszyć lub zatrzymać spożywanie substancji spalających tłuszcz.

Najlepsi pomocnicy w walce z tłuszczem – produkty naturalne

Istnieją również spalacze tłuszczu pochodzenia naturalnego, które można znaleźć w wielu niedrogich produktach spożywczych. Do najbardziej aktywnych naturalnych spalaczy tłuszczu należą:

 • Czysta woda pitna;
 • Sassi Water;
 • Woda rozcieńczona sokiem z cytryny;
 • Woda z dodatkiem płatków owsianych;
 • Herbaty ziołowe;
 • Herbata imbirowa;
 • Czerwone wino;
 • Kawa i napoje pochodne;
 • Kashi;
 • Owoce cytrusowe;
 • Żywność wysokobiałkowa;
 • Warzywa usuwające nadmiar wody z organizmu (na przykład kapusta);
 • Wszelkie przyprawy.

Na szczególną uwagę zasługuje wpływ owoców cytrusowych na organizm..

Najskuteczniejszym naturalnym spalaczem tłuszczu jest grejpfrut. Można go spożywać tak jak zwykle i na bazie świeżo wyciśniętych soków i koktajli, w połączeniu z innymi składnikami aktywnymi..

Ananas jest na drugim miejscu wśród palaczy tłuszczu owocowego. Obecność w nim dużego stężenia bromelainy przyczynia się do przyspieszenia metabolizmu i rozpadu tkanki tłuszczowej.

Pomarańczowy – spalacz tłuszczu, którego działanie jest często utożsamiane z działaniem grejpfruta. Dokładnie oczyszcza organizm z toksycznych substancji i rozkłada tłuszcz.

Kiwi to najbardziej niskokaloryczny palnik owoców cytrusowych, ponieważ można go jeść tak często, jak to możliwe, aby osiągnąć piękną sylwetkę. Wytwarza również doskonałe zielone koktajle, które można rozcieńczać innymi składnikami aktywnymi..

Pamiętaj jednak, że nie powinieneś jeść owoców cytrusowych na czczo. Mogą więc zaszkodzić żołądkowi..

Jak gotować spalacze tłuszczu do utraty wagi w domu

Na bazie naturalnych spalaczy tłuszczu możesz wymyślić wiele ciekawych przepisów, ale najskuteczniejsze są koktajle odchudzające. W końcu koncentrują się w sobie kilka składników, które promują utratę wagi..

Przepis 1 – Woda Sassi

Składniki:

 • Woda – 1,5 litra;
 • Korzeń imbiru – ½ szt .;
 • Ogórek – 1 szt .;
 • Lemon – ½ szt .;
 • Wapno – ½ szt .;
 • Liście świeżej mięty – 4-5 sztuk.

Przepis kulinarny:

 1. Umyć składniki;
 2. Korzeń imbiru pocierać skórką;
 3. Ogórek obrać i pokroić w miedziaki;
 4. Wapno i cytryna pokroić na małe kawałki ze skórką;
 5. Wlać wodę do butelki;
 6. Dodaj wszystkie składniki do wody;
 7. Wstań.

Pij ten płyn jest niezbędny przez cały dzień, ponieważ jego składniki aktywnie walczą z podskórnym tłuszczem.

Przepis 2 – Smoothie cytrusowe

Składniki:

 • Miąższ ananasowy – 5 sztuk;
 • Miąższ grejpfruta – ¼ sztuki;
 • Kefir – 200 ml;
 • Nasiona dyni – 45 g;
 • Olej kokosowy – 3 łyżeczki.

Metoda przygotowania:

 1. Umyć składniki;
 2. Ubij w blenderze do uzyskania gęstej pianki.

Przepis 3 – Smoothie z jabłkami i selera

Smoothie SmoothieSkładniki:

 • Woda – 100 ml;
 • Seler – 5 łodyg;
 • Zielone jabłka – 2 szt .;
 • Sok z limonki – ½ owoców;
 • Kostki lodu – 10 szt.

Metoda przygotowania:

 1. Umyć składniki;
 2. Siekać selera;
 3. Obierz jabłka i pokrój je w rdzeń;
 4. Pokonaj w blenderze z wodą;
 5. Dodaj lód i bicz jeszcze raz.

Recenzje

Palniki tłuszczowe są bardzo skuteczne, ale nie działają tak po prostu. Kiedy nabrałem levocarnitine, myślałem, że to samo mnie pozbyłoby podskórnego tłuszczu. Okazało się jednak, że jego działanie było nieco inne. Zwiększył moją aktywność fizyczną i zacząłem uprawiać sport, ponieważ nie miałem nic do roboty. Zauważyła także, że zaczęła jeść mniej iw małych porcjach. W rezultacie straciła na wadze. Za miesiąc – 5 kg. Ale proszę, nie bój się kupować tego narzędzia, chociaż zmusza cię to do ciężkiego treningu, ale wciąż zwiększa energię. Dlatego trening staje się tylko radością.

Wynik похудения Екатерины

Catherine, Chelyabinsk

Jako substancja spalająca tłuszcz, kupiłem tlen w aptece. Został mi polecony jako najnowszy i bardzo skuteczny lek. Wcześniej używałam już różnych substancji do aktywnego spalania tłuszczu podczas uprawiania sportu. Akcja ta nie pasowała mi bardzo. Jest słaby i nie zauważyłem od niego żadnej energii. Ale zdecydowanie polecam wszystkim L-karnitynę, dzięki niemu mogłem szybko stracić funty.

Anna, Wołgograd

Nie było dobrego wrażenia na temat spalania tłuszczu. Zacząłem uprawiać sport równolegle i widziałem środki tylko w dozwolonych dawkach. Jednak skutki uboczne nie uciekły. Ręce zaczęły się często trząść, a moja nerwowa irytacja wzrosła. Teraz próbuję odzwyczaić te “cudowne leki”.

Aleksandra, Kazań

Po przejrzeniu działania spalaczy tłuszczu można dojść do następujących wniosków:

 • Rozkładają tłuszcz tylko podczas wzmożonych treningów;
 • Substancje wchodzące w skład preparatów spalających tłuszcz aktywują zasoby energetyczne organizmu;
 • Powinieneś znać zasady użycia palników tłuszczu;
 • Istnieją naturalne produkty, które są aktywnymi spalaczami tłuszczu;
 • Palniki tłuszczowe mają wiele przeciwwskazań i skutków ubocznych.