Jak jeść podczas przyjmowania Kolo-Vada

Przez wiele miesięcy ciągle myślałem: “Jak schudnąć? Co można zrobić bez egzotycznych diet, których bardzo się bała “.

Znajomy polecił lek Kolo-Vada, który jest sprzedawany w Coral Club. Przyszła, wyglądała – pozornie niczym niezwykłym – trochę proszków i pigułek na trawie.

Sprzedawaj oficjalnie. Postanowiłem kupić.

Lek Colo Vada Plus

W domu, po dokładniejszym przeczytaniu instrukcji, dowiedziałem się, że podczas przyjmowania leku musiałbym poważnie przejrzeć moją dietę..

Przez pierwsze trzy dni jadła tylko jedzenie dla pary. Bez wieprzowiny. Musieliśmy odmówić zaproszenia do kebabów.

Jadła też sałatki ugotowane własnymi rękami, ale zamiast majonezu musieliśmy napełniać się olejem roślinnym.

Zachęcana kasza gryczana, tłuczone ziemniaki. Mąka, słodka musiała zostać wykluczona. Usunięto całkowicie cukier, zminimalizowano ilość soli.

Sok z paczek nie mógł pić, więc zrobiłem marchewkę na sokowirówce.

I tyle wody, ile to możliwe. Jest to woda, ponieważ herbaty nie można było przypisać do wody. Zgodnie z instrukcjami, konieczne było wypicie 1,5 litra wody i więcej. Najwyraźniej wszystkie moje toksyny ruszyły do ​​przodu, ponieważ przez pierwsze dwa dni miałem silny ból głowy. Ale dziwna rzecz – gdy tylko zwiększyłem ilość wody w diecie, moja głowa natychmiast minęła.

W drugim etapie stało się jeszcze trudniejsze. Z jedzenia można było zostawić tylko wodę i niesłodzony kompot. Ale zawsze gotowane osobiście z suszonych owoców, a nie gotowe ze sklepu.

Z psychologicznego punktu widzenia naprawdę chciałem jeść, chociaż nie odczuwałem szczególnego uczucia głodu, gdy piłem specjalne proszki i kapsułki od Colo-Vady plus 3 litry wody i kompotu.

Stan jelit się znormalizował, trzustka przestała marudzić, skóra twarzy zaczęła być oczyszczana. Niesamowite uczucie lekkości powstało w ciele. Zszedł na wadze. Ten etap trwał 4 dni..

Trzeci etap wcale się nie przeraża. Dopuszczalne było stopniowe wprowadzanie do porcji zwykłej żywności z jednoczesnym przyjmowaniem pozostałych kapsułek i tabletek. Ale z jakiegoś powodu nie chciałem wracać do starego menu.

Nie tylko zmniejszony apetyt, ale także smakuje całkowicie zmieniony. Gdzie wcześniej od McDonald’s zapachy wydawały się smaczne, zaczęły wywoływać prawdziwe nudności. Spowodował wrogość nie tylko smak Coli, ale także jej wygląd.

Przestał jeść:

  • kiełbasa;
  • pić soki w puszkach;
  • kup ciastka;
  • mrożone obiady;
  • nie chodzili po białych chlebach;

Wszystko to i fizycznie i wizualnie przestało brać ciało. Właśnie podchodzę i czuję się okropnie.

Ale z przyjemnością zacząłem jeść warzywa. Sklep zaczął brać i gotować mięso i ryby. Rodzina zakosztowała smaku “żywych” produktów.

Co do konkretnych osiągnięć po Kolo-Vadzie – straciłem 7 kg, w talii i biodrach było 4 cm, ból w kolanie minął. Teraz biegnę na 4 piętro bez żadnych duszności. Podniosłem się z klina na pięcie 11 cm, po 12 godzinach pracy wracam do domu w wesołym kroku. Zmieniłem jej włosy i teraz aktualizuję garderobę!

Mruczący mąż, ale patrzy na mnie z dawno zapomnianym podziwiającym spojrzeniem..

Kolo-Vada pomógł mi zrozumieć, jak wiele w życiu zależy od właściwego odżywiania i reżimu wodnego. Teraz nie powrócę do starych nawyków.