Minus 20 kg w ciągu dwóch miesięcy

Początek historii jak wielu. W wieku 39 lat i 10 miesięcy, mając nadwagę 93 kg ze wzrostem 165 cm, a także początkowy etap nadciśnienia (pigułka z ciśnienia raz lub dwa razy dziennie dla dobrego stanu zdrowia jest święta) zaczęto myśleć o podejściu niebezpiecznego wieku i postaci mistycznych.

Podjęto decyzję o rozpoczęciu nowego życia, czas podjąć działania. W pewnym momencie wyskoczył z życia wszystkie produkty związane z węglowodanami, tłuszczem i białkiem. Zaczął jeść arbuzy, melony, pomidory i ogórki. Wyciągnął stare tenisówki, spodnie i T-shirt – poszedł do parku, by biegać.

Zacząłem z 2,5 km – o, to straszne, jak biec i co się stało rano. Ale po kilku tygodniach lub pięciu zajęciach pobiegłem już 4-5 km, a miesiąc później dystans 30 km tygodniowo w 3-4 biegach stał się normą (rekord wynosił 70 km tygodniowo dla 6 klas). Kosztem wagi, zaczął się bardzo szybko, najpierw 3-4 kg na tydzień, a następnie 2-3.

Ostatecznie po 2 miesiącach waga wyniosła 73 kg (minus 20 kg od oryginału). Musiałem całkowicie zmienić garderobę. Przyjaciele byli zainteresowani zdrowiem i przyczyną dramatycznej utraty wagi. Ciśnienie wróciło do normy.

Ale bez biegania stało się bardzo ciężko, nie biegniesz przez 3-4 dni i zaczyna się od drażliwości i nerwowości. Przyzwyczaiłem się.
Jest wszystko, ale bardzo ostrożnie i bardzo umiarkowanie. Masa wydawała się stać na jednym znaku. Trzymaj 73-74 kg.
Wskazówka pierwsza: Chcesz się zmienić? Zmień.